Lastovičník tinktúra – Lastovičníková tinktúra

7,99

Doručenie nad 30€ ZDARMA
Qty:
Katalógové číslo: EP-089 Kategórie:

Popis

Tibetské tinktúry sú vyrábané podľa viac ako päťtisíc rokov starých tradičných receptov. Veľkou výhodou vysoko koncentrovanej tinktúry lastovičníka je jeho jednoduchá a praktická aplikácia na problémové miesto na pokožke. Tinktúra lastovičníka problémové miesto vysušuje, a tým nedochádza k nežiadúcemu efektu, t.j. mokvaniu rany,  ako je to napr. u krémov s obsahom lastovičníka, keďže  bradavice pre svoj rast potrebujú vlhké prostredie, ktoré im umožňuje bujnieť.

TYP PROBLÉMU

bradavice, kožné choroby a alergie, problémová menštruácia, astma

DÁVKOVANIE

Vonkajšie použitie: 2x denne potierať postihnutú oblasť, po aplikácii dôkladne umyť ruky (lastovičník by sa nemal dostať na zdravú pokožku).                                                              Vnútorne použitie: iba pod dohľadom odborníka.

POUŽITIE

Vonkajšie použitie: na ekzémy, plesne, vredovitosť, popáleniny, omrzliny, na zápaly mliečnej žľazy, bradavice, HPV. Používa sa pri mikrobiálnych ekzémoch, na ošetrenie nehojacich sa rán a bercových vredov.                                                                                                           

Vnútorné použitie: prehlbuje srdečnú činnosť, uvoľňuje kŕče bronchov a čriev, tonizuje maternicu, znižuje krvný tlak, zvyšuje tvorbu žlči. Tlmí dráždivý kašeľ, dokáže predchádzať astmatickým záchvatom, tlmí kŕče v močovom aparáte a v žlčových cestách. Tlmí búšenie srdca, reguluje menštruáciu.

ZLOŽENIE

pitná voda, 40% jemný melasový lieh, čerstvé kvety, vňať a listy lastovičníka

VEĽKOSŤ BALENIA

50 ml

UPOZORNENIE

Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok Lastovičník tinktúra nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. V žiadnom prípade by sa lastovičník nemal užívať bez dozoru odborníka, ako bezpečná sa javí snáď iba aplikácia mlieka na bradavice (pokiaľ sme si ale istí, že ide skutočne o bradavice a nie napr. o materské znamienko, na ktoré sa lastovičníkom nesmie pôsobiť!).

POPIS

Lastovičníková tinktúra je kozmetický prípravok, ktorý sa používa na ekzémy, pliesne, vredovitosť, popáleniny, omrzliny, na zápaly mliečnej žľazy a bradavice. Lastovičník je prastarou bylinou mágov a alchymistov. Hovorilo sa mu Bylina nebies, pretože je jedinou bylinou, ktorá v sebe nesie všetky živly – oheň, zem, vodu aj vzduch – rovnakým dielom. 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lastovičník tinktúra – Lastovičníková tinktúra”