3 x Čaga – tinktúra

23,97 21,58

Doručenie nad 30€ ZDARMA
Qty:
Kategórie:

Popis

Sila a prospešnosť v sibírskej čagy pre krvotvorbu a správnu funkciu trávenia, je známa a často sa užíva v celej rodine, preto sme pre vás pripravili výhodné 3balenie. 

Doplnok stravy tinktúra z fytopatogénnej huby Čaga sibírska. Má tonizujúci účinok na centrálny nervový systém a vlastnosti zvyšujúce odolnosť organizmu voči hypoxii (nedostatku kyslíka v krvi) a iným nepriaznivým účinkom.

Obsah medi, mangánu a kobaltu zase čage poskytuje stimulačný účinok na krvotvorbu, najmä na leukopoézu. Huba čaga má gastroprotektívny účinok a normalizuje funkciu tráviacich žliaz.

TYP PROBLÉMU

rakovina,  rast nádorov, vývoj metastáz, bolesť v neskorých štádiách nádorových ochorení.

DÁVKOVANIE

3x denne 2 ml (20 kvapiek).

ZLOŽENIE

voda, lieh jemný (14 %), Čaga sibírska (Inonotus obliquus) – štandardizovaný extrakt 100 mg v 1 ml prípravku. Obsah: 1 ml. Denná dávka (3x denne 2 ml). Štandardizovaný extrakt 100 mg / 600 mg.

POUŽITIE

Aplikácia u detí

Použitie u detí do 3 rokov je kontraindikované a u detí starších ako 3 roky je potrebná konzultácia s lekárom alebo lekárnikom.

Špeciálne pokyny

Pri užívaní huby čagy je indikovaná mliečno-rastlinná strava s výnimkou konzervovaných potravín, ostrého korenia a živočíšnych tukov. Použitie penicilínu, intravenózne podanie dextrózy je kontraindikované.

Môže sa použiť v komplexnej terapii nádorových ochorení na zlepšenie procesov krvotvorby a trávenia.

Počas užívania čagy sibírskej je odporúčané dodržiavať zvýšený príjem vody nakoľko prichádza k vyplavovaniu doxínov.

Nepoužívať v prípade

Precitlivenosť na prípravky z brezových húb; tehotenstvo, obdobie dojčenia.

VEĽKOSŤ BALENIA

50 ml

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosah detí. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej str avy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25°C.