Tibetský obušok

39,99 25,99

Tibetský obušok slúži na obnovu a prečistenie zaneseného lymfatického systému pri tŕpnutí a bolestiach nôh, bolestiach ramien, rúk, krížov

Qty:
Katalógové číslo: EP-094-1 Kategórie:

Popis

Hlavný účinok

Na tŕpnutie nôh od chrbtice, bolesti nôh, bolesti ramena, rúk, krížov, ktoré vystreľujú do nôh.

Ďalšie účinky

Na obnovu a prečistenie zaneseného lymfatického systému – manuálnu lymfodrenáž, Pomáha tiež zmierňovať opuchy pod očami a redukovať celulitídu.

Použitie

Obuškom vyklepkávajte potrebné miesta, zachovávajte smer zhora dolu. Obušok nechávajte dopadnúť vlastnou váhou, nebite ním. Pre jednoduchšie použitie obušok držte v strede a jemne klepkáme po jednotlivých častiach tela. Vždy dodržiavame zásadu obe nohy, obe ruky, vonkajšia časť aj vnútorná časť. V prípade nôh začíname od slabín, s tým, že na slabiny nesmieme udierať, ale len jemne poklepávať v ich tesnej blízkosti pozdĺž nohy smerom k ústiu lymfatickej dráhy. Ak sú problémy na rukách, tak takým istým spôsobom ako nohy vyklepávame postupne aj ruky, to zn., že začíname krátkymi pohybmi na vnútornej strane ruky, na hornej strane ruky a po vonkajšej strane ruky.

Upozornenie

Obušok nie je vhodný pre malé deti a tehotné ženy. Obušok nie je vhodný ani pre lenivých ľudí, ktorí nie sú ochotní cvičiť. Obušok je vyrobený z vysokokvalitnej prírodnej tkaniny. Skladujte v suchu v teple.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tibetský obušok”