Pre citlivú pleť – pleťová maska

8,99

Qty:
Katalógové číslo: EP-065 Kategórie:

Popis

Hlavný účinok
Odstraňuje reakciu kože na vplyv škodlivého prostredia a zvyšuje ochranné funkcie pleti.

Ďalšie účinky
Odstraňuje rôžne defekty kože, znižuje potenie, zamedzuje vypadávaniu vlasov. Chladí a upokojuje. Upravuje štruktúru poškodených vlasov, ničí lupiny, chráni vlasy pred vypadávaním, pri kúpeli zlepšuje látkovú výmenu.

Použitie
Pre čistienie pleti: naneste rovnomernú vrstvu na tvár, nechajte uschnúť a teplou vodou opláchnite po 10-15 minútach. Potom naneste mastný olejový výťažok rastlín, najlepšie EPAM 70. Použite maximálne 1x týždenne. Pre regeneráciu pleti: naneste rovnomernú vrstvu na tvár, položte na ňu čistú vlhkú handričku alebo mokrý obrúsok, aby nedošlo k uschnutiu. Maska musí byť stále vlhká. Nechajte pôsobiť 10-15 minút. Tento postup môžete aplikovať i na očné viečka pre regeneráciu očí. Použite aj denne.

Pre spevnenie vlasov: vlasy namočte a vysušte uterákom. Do ešte vlhkých vlasov naneste masku najprv ku korienkom a potom po celej dĺžke. Zakryte igelitom a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Vlasy opláchnite vodou a naneste olej, najlepšie EPAM 73, ktorý dôkladne vmasírujte ku korienkom. Doba masáže je asi 20 minút. Potom vlasy umyte obvyklým spôsobom.

Zloženie
Bentonit, voda, alkohol, mäta, šalvia.

Veľkosť balenia
110 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Ukladať mimo dosahu detí. Len pre vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pre citlivú pleť – pleťová maska”