Paprika – olej 44

8,00

Qty:
Katalógové číslo: EP-058 Kategórie:

Popis

Hlavný účinok
Prehrieva organizmus, zvyšuje prítok krvi, čím aktivizuje hojenie zápalových procesov a pomáha rýchlejšej rekonvalescencii.

Použitie
Dôkladne vmasírujte tenkú vrstvu 1 až 2x denne do pokožky. Studená aplikácia: vhodná pri zápalových ochoreniach, ktoré sa prejavujú opuchom, sčervenaním, ostrou bolesťou a zvýšenou teplotou v postihnutom mieste. Toto miesto nikdy nezahrievajte a používajte iba studený spôsob aplikácie. Pomôže vytiahnuť opuch, bolest, soľ z tela, kĺbov alebo chrbtice, je vhodný na liečbu orgánov brušnej dutiny v danom mieste. Horúca aplikácia: Olej alebo balzam zohrejte na 45°C a potrite ním kĺb. V oleji namočte handričku a priložte ju na kĺb. Prikryte malou energetickou prikrývkou, ktorú pripevnite ovínadlom. Nechajte pôsobiť 40-120 minút. Obklad zložte vtedy, keď nebudete pod prikrývkou cítiť teplo. Tento spôsob striedajte s teplou variantou bahenného obkladu: potrebnú časť obkladu zohrejte na 45°C. Je to teplota síce horúca, ale ešte znesiteľná. Naneste na kĺb. Priložte suchú handričku. Zakryte malou energetickou prikrývkou, ktorú pripevnite ovínadlom. Nechajte pôsobiť 40-120 minút. Obklad zložte vtedy, keď nebudete pod prikrývkou cítiť teplo. Užívanie by mala trvať dvadsať dní bez prerušenia, záleží od stupňa vážnosti ochorenia. Už o týždeň by sa malo objaviť zlepšenie. V prípade potreby je možné pokračovať aj dlhšie. Tento olej je možné použiť aj pre celkovú masáž.

Zloženie
Paprika, olej.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Paprika – olej 44”