Tibetská regenerácia a omladenie tváre – Košice 9. 11. 2022

3.672

Qty:
Kategórie: ,

Popis

Príďte sa naučiť výrazne omladiť tvár, krk a dekolt
  • odstraňovať opuchy tváre
  • „vyžehliť“ vrásky rukami
  • stimulovať tvorbu kolagénu
  • detoxikovať a zregenerovať pleť
  • osvojiť si techniky regenerácie pokožky celého tela
  • ukľudniť myseľ a zrelaxovať
Kedy a kde sa kurz koná?

Kurz tibetskej regenerácie a omladenia tváre sa koná na adrese:Ústav jazykov, spoločenských vied a akademického športu. Technická univerzita v Košiciach. Vysokoškolská 4, Košice.

Program kurzu je 19. 11. 2022 (sobota) od 9.00 do 17.00.

Cítiť sa dobre znamená cítiť sa krásne
Masáž tváre má silné relaxačné účinky a zlepšuje náš vzhľad, pretože svaly tváre sú napojené priamo na pokožku. Naučíme vás, ako oddialiť proces starnutia, zlepšiť krvný obeh, elasticitu pokožky, vyhladiť vrásky, uvoľniť stres a napätie.
Pre koho je kurz určený?
Kurz je určený pre každého, kto má záľubu v starostlivosti o krásu a zdravie, komu nie je ľahostajné ako vyzerá jeho pleť, pre každého, kto má problém s pleťou.
A tiež pre každého, kto chce zvýšiť pridanú hodnotu svojej práce.
Pomôžeme k jemnej a zdravej pleti aj vám!
Špecifickými pohybmi sa najprv odstránia nečistoty, čím sa otvoria póry na pokožke tváre. Pokožka sa prekrví, uvoľní sa napätie, ukľudní sa a jemná masáž rukami bude pôsobiť na pleť ako jarný vánok.
Účastníci sa po absolvovaní kurzov často viac zaujímajú o danú problematiku. Kurz omladenia a regenerácie tváre je najžiadanejším kurzom, aj keď sa zdá, že ide o image, v skutočnosti formuje úplne nový pohľad a prístup k riešení krásy a zdravia.

Tibetská regenerácia a omladenie tváre