Zborník kníh – Pomôž si sám

13,99

SBORNÍK POMOZ SI SÁM – Borisa Tichanovského a Larisy Fotini – Vo zborníku nájdete metodiky na regeneráciu zraku, liečbu EPAM preparáty podľa čínskej a tibetskej medicíny, svetelnú akupunktúru, Malého patriarchu, Vojnu s drakmi a liečebný systém LORA…

Doručenie nad 30€ ZDARMA
Qty:
Katalógové číslo: EP-102 Kategórie:

Popis

Popis výrobku
SBORNÍK POMOZ SI SÁM – Borisa Tichanovského a Larisy Fotini – Vo zborníku nájdete metodiky na regeneráciu zraku, liečbu EPAM preparáty podľa čínskej a tibetskej medicíny, svetelnú akupunktúru, Malého patriarchu, Vojnu s drakmi a liečebný systém LORA. Zborník je zložený z niekoľko častí a prináša rad poznatkov, z ktorých niektoré sú úplne výnimočné a sú v Slovenskej republike publikované prvýkrát. Nájdete tu podrobne opísané a vysvetlené nové poznatky Borisa Tichanovského vedúce k úplnej alebo čiastočnej regenerácii zraku. Táto unikátna metóda bola už preverená mnohoročnými skúsenosťami na ozdravných kurzoch, ktoré absolvovali tisícky účastníkov s vysokým percentom účinnosti. V ďalšej časti sa zoznámite s publikáciou knihy ,, Svetelná terapia „, popisujúci využitie pôsobenie intenzívneho svetla na biologicky aktívne body ľudského tela, čím dochádza k liečebným procesom. V tomto zborníku je tiež spracovaná metodika použitia, využitie a účinnosti preparátov EPAM, vychádzajúce z princípov tibetskej a čínskej medicíny. Prvýkrát bola do češtiny preložená práce Larisy Fotini ,, LORA „, kde je vyložený obsah a náplň kurzov nazvaných ,, Vráť si svoju mladosť a zdravie“. Vďaka vysokej úspešnosti týchto kurzov a jedinečným výsledkom potvrdeným mnohých ich absolventov, sa stali Larisa Fotini a Mirzakarim Norbekov najznámejšími liečiteľmi Ruska. Veríme, že každý kto má o túto problematiku záujem a chce urobiť niečo pre seba a svoje zdravie, tu nájde mnoho užitočných informácií a rád.

Použitie
Obsah knihy: zborník, ktorý práve držíte v ruke, obsahuje niekoľko častí a rad poznatkov, z ktorých niektoré sú úplne výnimočné a sú v Českej republike publikované prvýkrát. Nájdeme tu podrobne opísané a vysvetlené nové poznatky Borisa Tichanovského vedúce k úplnej alebo čiastočnej regenerácii zraku. Táto unikátna metóda bola už preverená mnohoročnými skúsenosťami na ozdravných kurzoch, ktoré absolvovali tisícky účastníkov s vysokým percentom účinnosti. V ďalšej časti sa zoznámime s publikáciou knihy „Svetelná terapia“, popisujúci využitie pôsobenie intenzívneho svetla na biologicky aktívne body ľudského tela, čím dochádza k liečebným procesom. V tomto zborníku je tiež spracovaná metodika použitia, využitie a účinnosti preparátov „EPAM“, vychádzajúce z princípov tibetskej a čínskej medicíny. Ďalšou časťou zborníka je „Malý patriarcha“ a „Vojna s drakmi“ čo sú legendy o Taj czy cjuaň rozprávané Borisovi Tichanovskému jeho čínskym učiteľom. Prvýkrát bola do češtiny preložená práce Larisy Fotini „LORA“, kde je vyložený obsah a náplň kurzov nazvaných „Vráť si svoje zdravie a mladosti“. Vďaka vysokej úspešnosti týchto kurzov a jedinečným výsledkom potvrdeným mnohých absolventov, sa stali Larisa Fotini a Mirzakarim Norbekov najznámejšími liečiteľmi v Rusku. Veríme, že každý, kto má o túto problematiku záujem a chce urobiť niečo pre seba a svoje zdravie, tu nájde mnoho užitočných informácií a rád.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zborník kníh – Pomôž si sám”