Ženšen pravý – kapsule

8,99

Qty:
Katalógové číslo: EP-096 Kategórie:

Popis

Typ problému
telesná a psychická vyčerpanosť, regenerácia, oslabený organizmus

Dávkovanie
1-3x denne 2-4 tobolky v závislosti od závažnosti ochorenia

Použitie
Pri oslabení organizmu spôsobenom vírusmi, baktériami, parazitmi, nádormi, telesnou a psychickou vyčerpanosťou. Tobolky zlepšujú chuť do života, chránia obehový systém, znižujú hladinu cholesterolu a cukru v krvi, udržujú telesnú hmotnosť a posilňujú organizmus v rekonvalescencii po chirurgických zákrokoch a mikrobiálnej infekcii.

Zloženie
Želatínové tobolky, ženšen

Veľkosť balenia
100 ks

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Skladovať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. Obsahuje zdroj fenylalanínu, je nevhodný pre trpiacich fenylketonúriou. Použitá želatína je živočíšneho pôvodu.

Popis
Výhoda tejto formy aplikácie spočíva v tom, že užívateľ necíti chuť byliniek, ktorá môže byť pre niekoho nepríjemná. Ďalšou výhodou je, že užívateľ skonzumuje celú bylinku, to znamená, že sa do organizmu dostanú všetky účinné látky danej bylinky, ktoré sa nezískajú ani výluhom alebo maceráciou. Tobolky obsahujú bylinu alebo zmes bylín bez akýchkoľvek spojív, konzervantov, farbív alebo dochucovadiel.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ženšen pravý – kapsule”