Valeria lekárska – kapsule

10,80

Qty:
Katalógové číslo: EP-095 Kategórie:

Popis

Typ problému
nespavosť, úzkosť, hypertenzia, nózy

Dávkovanie
1-3x denne 1-3 tobolky v závislosti od závažnosti problémov. Pri nespavosti 3 tobolky pred spaním, pri chronickej nespavosti môžete zvýšiť dávku na 6 toboliek pred spaním, ale postupným zvyšovaním po jednej tobolke za tri dni. Účinky toboliek sa zvyšujú pri súčasnej aplikácii EPAMu 96.

Použitie
Tobolky sa používajú pri nespavosti. Pri užívaní ľudia rýchlejšie zaspávajú, prehlbuje sa u nich spánok a to aj pri chronickej nespavosti a vez vedľajších účinkov. Tobolky majú protikŕčové účinky, znižujú podráždenosť, pomáhajú odstrániť úzkosť a napätie. Používajú sa pri nespavosti, depresii, hystérii, fóbii, nasténii, žalúdočných a srdečných nózach. Pri použití znižujú krvný tlak a sú teda vhodné pri angíne pectoris a hypertenzii.

Zloženie
Koreň valeriány lekárskej

Veľkosť balenia
100 ks

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Skladovať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. Obsahuje zdroj fenylalanínu, je nevhodný pre trpiacich fenylketonúriou. Použitá želatína je živočíšneho pôvodu.

Popis
Tobolky obsahujúce koreň valeriány sú najsilnejšou prírodnou dostupnou surovinou so sedatívnymi a uvoľňujúcimi účinkami. Slovo valeriána pochádza z latinčiny a znamená silný. Jej aplikácia v tobolkách EPAM je tou najsilnejšou možnou formou užitia, pretože do organizmu sa dostáva celý koreň tejto formy aplikácie spočíva v tom, že užívateľ necíti chuť byliniek, ktorá môže byť pre niekoho nepríjemná. Ďalšou výhodou je, že užívateľ skonzumuje celú bylinku, to znamená, že sa do organizmu dostanú všetky účinné látky danej bylinky, ktoré sa nezískajú ani výluhom alebo maceráciou. Tobolky obsahujú bylinu alebo zmes bylín bez akýchkoľvek spojív, konzervantov, farbív alebo dochucovadiel.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Valeria lekárska – kapsule”