Očisťujúce proti parazitom – tobolky

294

Qty:
Katalógové číslo: EP-097 Kategórie:

Popis

Typ problému
parazity, červy

Dávkovanie

4 dávky denne 30 minút pred jedlom ( 1 dávka sa aplikuje podľa vašej hmotnosti, 1 tobolka = 20 kg váhy), po dobu 14 dní. Potom urobte 14 dennú prestávku, po ktorej nasleduje ďalšie 14 denné užívanie toboliek. Pri očistnej kúre v priebehu 14 denného užívania toboliek aplikujte EPAM 11, 3x denne 7 – 9 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody, hodinu po jedle. V priebehu 14 dennej prestávky odporúčame užívať EPAM Francúzsky zelený íl. Aby ste sa zbavili parazitov, stačí uskutočniť jeden tento cyklus užívania. preventívne sa môže celý komplex užívania opakovať po dvojmesačnej prestávke

Použitie
vedecké výskumy potvrdili, že sa v ľudskom tele nachádza viac ako 300 druhov rozmanitých červov, ktoré sa líšia svojou veľkosťou a dobou parazitovania v ľudkom organizme, ktorá býva veľmi dlhá. Ide o dobu 15 – 20 rokov. Parazity najčastejšie žijú v črevách, v pečeni, pľúcach. Zriedka sa vyskytujú v slinivke, gynekologických orgánoch, alebo v srdci.

Keď sme červami nakazení, spôsobuje nám to radu vážnych zdravotných problémov. 1. červy sa živia esenciálnymi látkami, ktoré si organizmus nedokáže sám vyrobiť a sú životne dôležité. Človek ich získava len z potravy. 2. spôsobujú radu ochorení: kolitídy, hepatitídy, pneumóniu, cukrovku, alergie, dokonca aj infarkt myokardu.

Podľa UNESCA je každý druhý človek nakazený červami. Oficiálna medicína používa proti parazitom silné toxické preparáty, ktoré majú silné vedľajšie účinky. Okrem toho majú tieto preparáty zúžené pôsobenie. Reagujú iba na niektoré parazity a na niektoré nepôsobia vôbec.

V ľudovej medicíne Ruska, Číny a Tibetu existujú recepty, ktoré človeku neškodia a zbavia ho prakticky všetkých parazitov. Vďaka týchto receptov sa zbavilo parazitov viac ako 1000 ľudí, čo bolo potvrdené dôkladnými laboratórnymi testami.

Zloženie
želatínové tobolky, čerstvo usušený a veľmi kvalitný ženšen, aníz, klinček, palina a nechtík nazbieraný vo voľnej prírode

Veľkosť balenia
100 ks

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Skladovať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. Obsahuje zdroj fenylalanínu, je nevhodný pre trpiacich fenylketonúriou. Použitá želatína je živočíšneho pôvodu.

Popis
Výhoda tejto formy aplikácie spočíva v tom, že užívateľ necíti chuť byliniek, ktorá môže byť pre niekoho nepríjemná. Ďalšou výhodou je, že užívateľ skonzumuje celú bylinku, to znamená, že sa do organizmu dostanú všetky účinné látky danej bylinky, ktoré sa nezískajú ani výluhom alebo maceráciou. Tobolky obsahujú bylinu alebo zmes bylín bez akýchkoľvek spojív, konzervantov, farbív alebo dochucovadiel.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Očisťujúce proti parazitom – tobolky”