Na pečeň a žlčník – kapsule

10,80

Qty:

Popis

Typ problému

funkcia pečene, žalúdka, čriev a žlčníka, činnosť tráviaceho systému

Dávkovanie

1-2 tobolky 1-3x denne 30 min. pred jedlom

Použitie

Slamiha zaisťuje optimálnu funkciu pečene a ľubovník optimálnu funkciu žlčníka. Púpava podporuje optimálnu činnosť žalúdka a pečene a nechtík prispieva k optimálnej funkcii pečene a čriev. Mäta a chmeľ ovplyvňujú optimálnu činnosť tráviaceho systému.

Zloženie

Slamiha piesočná kvet (Helichrysum arenarium) 13%, Truskavec vtáčie vňať (Polygonum aviculare) 13%, Púpava lekárska koreň (Taraxacum officinale) 10%, Ľubovník bodkovaný vňať (Hypericum perforatum) 10%, Ľan siaty semeno (Linum usitatissimum) 10%, kukurica siata blizna, čnelky (Zea mays) 10%, Jahodník obyčajný list (Fragaria vesca) 8%, Stavikrv hadí koreň (bistorta major) 5%, Mäta pieporná vňať (Mentha piperita) 5%, Fenikel obyčajný plod (Foeniculum vulgare) 5 %, Chmeľ otáčavý šištice (Humulus lupulus) 5%, Nechtík lekársky kvet (Calendula officinalis) 5%, Kôpor voňavý plod (Anethum graveolens) 3%, želatínové kapsuly živočíšneho pôvodu.

Veľkosť balenia
100 ks

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Skladovať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. Obsahuje zdroj fenylalanínu, je nevhodný pre trpiacich fenylketonúriou. Použitá želatína je živočíšneho pôvodu.

Popis
Výhoda tejto formy aplikácie spočíva v tom, že užívateľ necíti chuť byliniek, ktorá môže byť pre niekoho nepríjemná. Ďalšou výhodou je, že užívateľ skonzumuje celú bylinku, to znamená, že sa do organizmu dostanú všetky účinné látky danej bylinky, ktoré sa nezískajú ani výluhom alebo maceráciou. Tobolky obsahujú bylinu alebo zmes bylín bez akýchkoľvek spojív, konzervantov, farbív alebo dochucovadiel.