Na pankreas (slinivku) a cukor – kapsule

10,80

Tobolky sa  užívajú:  – regenerácii pankreasu – slinivky. A pri zlej funkcii slinivky ako je napr. cukrovka, ale tiež pri zápaloch slinivky brušnej.

Qty:
Katalógové číslo: EP-094 Kategórie:

Popis

Tibetské kapsule sú vyrábané podľa viac ako päťtisíc rokov starých tradičných receptov. Výhodou kapsúl je to, že tak ako v tibetskej medicíne, sú sušené byliny dávané v presných pomeroch a dávkach do tvaru sušených guličiek, tak v súčasnosti z hľadiska praktickosti sú byliny balené v gélových kapsuliach – tobolkách.

Gélové tobolky umožňujú jednak pohodlným spôsobom byliny užívať, ale zároveň aj tlmia mnohokrát nepríjemnú chuť samotných bylín. Naviac sa do nášho tela dostane celý obsah potenciálu bylín, ich liečivé účinky v celej potrebnej dávke. Je to veľká výhoda oproti napr. výluhu bylín.

Typ problému

cukrovka, zápaly pankreasu – slinivky

Dávkovanie

1-3x denne 2 tobolky 20 min. pred jedlom nové tobolky, mäta, tymián, fenikel, rasca, chmeľ

Použitie

Tobolky pomáhajú pri regenerácii pankreasu – slinivky. Používajú sa pri zlej funkcii slinivky ako je napr. cukrovka, ale tiež pri zápaloch slinivky brušnej.

Zloženie

Želatínové tobolky, čučoriedka, fazuľa, čierna ríbezľa, skorocel, kukurica, ľubovník, šípka, mäta, ľan, jahoda, čierna baza, breza

Veľkosť balenia 

100 ks

Upozornenie

Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Skladovať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. Obsahuje zdroj fenylalanínu, je nevhodný pre trpiacich fenylketonúriou. Použitá želatína je živočíšneho pôvodu.

Popis

Výhoda tejto formy aplikácie spočíva v tom, že užívateľ necíti chuť byliniek, ktorá môže byť pre niekoho nepríjemná. Ďalšou výhodou je, že užívateľ skonzumuje celú bylinku, to znamená, že sa do organizmu dostanú všetky účinné látky danej bylinky, ktoré sa nezískajú ani výluhom alebo maceráciou. Tobolky obsahujú bylinu alebo zmes bylín bez akýchkoľvek spojív, konzervantov, farbív alebo dochucovadiel.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Na pankreas (slinivku) a cukor – kapsule”