Na cievy a cholesterol – kapsule

8,99

Qty:
Katalógové číslo: EP-090 Kategórie:

Popis

Typ problému
cholesterol, arterioskleróza, lepšia činnosť srdca

Dávkovanie
1-3x denne po 1-2 tobolkách pred jedlom

Použitie
Tobolky pomáhajú pri odbúravaní cholesterolu. Slúžia ako ochranný a liečebný prostriedok pri arterioskleróze, regenerujú srdečnú svalovinu a zlepšujú činnosť srdca. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri súčasnej aplikácii srdečného EPAMu 36.

Zloženie
Želatínové tobolky, šípka, materina dúška, zádušník, veronika lekárska, harmanček, šalvia, púpava, komonica lekárska, jahoda, ďatelina, maliník, podbeľ, skorocel, mäta, ľan.

Veľkosť balenia
100 ks

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Skladovať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. Obsahuje zdroj fenylalanínu, je nevhodný pre trpiacich fenylketonúriou. Použitá želatína je živočíšneho pôvodu.

Popis
Výhoda tejto formy aplikácie spočíva v tom, že užívateľ necíti chuť byliniek, ktorá môže byť pre niekoho nepríjemná. Ďalšou výhodou je, že užívateľ skonzumuje celú bylinku, to znamená, že sa do organizmu dostanú všetky účinné látky danej bylinky, ktoré sa nezískajú ani výluhom alebo maceráciou. Tobolky obsahujú bylinu alebo zmes bylín bez akýchkoľvek spojív, konzervantov, farbív alebo dochucovadiel.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Na cievy a cholesterol – kapsule”