Na chudnutie – kapsule

8,99

Qty:
Katalógové číslo: EP-091 Kategórie:

Popis

Typ problému
metabolizmus tukov, odbúravanie tukových zásob

Dávkovanie
3x denne 2 toboky pred jedlom

Použitie
Tobolky slúžia ako účinný doplnok pri odbúravaní tukových zásob. Urýchľujú metabolizmus tukov, kde pri dlhšom užívaní dochádza k rýchlejšiemu spaľovaniu tukových zásob.

Zloženie
Želatínové tobolky, lipa, komonica lekárska, stavikrv vtáčí, praslička, ľubovník bodkovaný, chaluha, petržlen, sladké drievko, mäta.

Veľkosť balenia
100 ks

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Skladovať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. Obsahuje zdroj fenylalanínu, je nevhodný pre trpiacich fenylketonúriou. Použitá želatína je živočíšneho pôvodu.

Popis
Výhoda tejto formy aplikácie spočíva v tom, že užívateľ necíti chuť byliniek, ktorá môže byť pre niekoho nepríjemná. Ďalšou výhodou je, že užívateľ skonzumuje celú bylinku, to znamená, že sa do organizmu dostanú všetky účinné látky danej bylinky, ktoré sa nezískajú ani výluhom alebo maceráciou. Tobolky obsahujú bylinu alebo zmes bylín bez akýchkoľvek spojív, konzervantov, farbív alebo dochucovadiel.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Na chudnutie – kapsule”