Ženský – Epam 12

9,99

Doručenie nad 30€ ZDARMA
Qty:
Katalógové číslo: EP-027 Kategórie:

Popis

Hlavný účinok
Používa sa pri zápalových, vírových, parazitných a kvasinkových ochoreniach a choroby ženskej reprodukčnej sústavy od detstva po klimaktérium.

Ďalšie účinky
Pôsobí na neplodnosť hormonálneho pôvodu, znášanie tehotenstva, obnovu funkcie obličiek a nadobličiek, hypertrofiu a anémiu tehotných. Má v sebe nielen programy nápravy, ale tiež programy normálneho priebehu tehotenstva, bezbolestného pôrodu a fyziologického dojčenia.

Použitie
Dospelí: 4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej, vychladnutej vody, v závislosti od stupňa vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti: do 5 rokov 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do 15 rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej, vychladnutej vody. Deti od 15 rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí.

Zloženie
Obsahuje kvalitný propolis a rastliny spracované v čerstvom stave: sladké drievko, valeriána, alchemilka, mäta, harmanček, ľubovník, rebríček, ženšen, pitná voda, jemný melasový lieh a glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 5 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ženský – Epam 12”