Tkanivový – Epam 31

9,99

Doručenie nad 30€ ZDARMA
Qty:
Katalógové číslo: EP-035 Kategórie:

Popis

Hlavný účinok
Obnova spojivového tkaniva, všetkých orgánov a sústav tela.

Ďalšie účinky
Ochorenia kože, chrbtice a kĺbov, systémový lupus, dermatomyozitida, uzlíková periartritída, systémová sklerodermia, bechterovova choroba, nádory akéhokoľvek miesta (nezhubné, zhubné v počiatočnom štádiu, zhubné v neskorších štádiách, pre zlepšenie stavu a pre zmenšenie toxického vplyvu procesu pri ordinovaní chemo a rentgenoterapie), pneumoskleróza, nádory hrudníka 1. – 2. stupňa, dedičné a degeneratívne choroby centrálnej a periférnej nervovej sústavy, rakovina obličiek a močových ciest, adenóm, amyloidóza, polycystóza, choroby látkovej výmeny.

Použitie
Dospelí: 4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody, v závislosti od stupňa vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti: do 5 rokov 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do 15 rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od 15 rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí.

Zloženie
Obsahuje kvalitný propolis a rastliny spracované v čerstvom stave: harmanček, ženšen, púčiky borovice, rebríček, žihľavu, ľubovník, sušený muškátový oriešok, jemný melasový lieh, pitnú vodu a glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy, ani pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tkanivový – Epam 31”