Srdcový – Epam 36

9,99

Doručenie nad 30€ ZDARMA
Qty:
Katalógové číslo: EP-037 Kategórie:

Popis

Hlavný účinok
Obnova správnej činnosti srdca, ciev a tepien, po infarkte aj pri vrodených vadách srdca.

Ďalšie účinky
Ischemická choroba, kardiomyopatia, poruchy vodivosti a srdcového rytmu, akútna i chronická pľúcno – srdcová a cievna nedostatočnosť, ochorenia centrálnych aj periférnych ciev, krvi a krvotvorných orgánov, ateroskleróza, embólia, trombóza ciev, reumatizmus v aktívnej forme, hypertenzná choroba (vysoký krvný tlak).

Použitie
Dospelí: 4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody, v závislosti od stupňa vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti: do 5 rokov 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do 15 rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od 15 rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí.

Zloženie
Obsahuje kvalitný propolis a rastliny spracované v čerstvom stave: hloh, valeriánu, ženšen, jemný melasový lieh liekopisnej kvality a pitnú vodu.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy, ani pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Neprehliadnite!
Pri ostrej a prudkej bolesti v okolí srdca a ľavej ruky (napr. po psychickej alebo fyzickej záťaži), musíte vyhľadať lekársku pomoc a EPAM užívajte len ako doplnok k liekom k tomu účelu určeným (nitroglycerin, valedol a pod.).

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Srdcový – Epam 36”