Protidepresívny – Epam 96

9,99

Kvapky sa používajú: na  podporu duševnej rovnováhy, na zlepšenie kognitívnych  funkcií. Navodzujú prirodzený spánok a príjemný pocit relaxácie.

Qty:
Kategórie:

Popis

Tibetské kvapky sú vyrábané podľa viac ako päťtisíc rokov starých tradičných receptov. Výhodou kvapiek je to, že je zabezpečená vysoká koncentrácia  v presných pomeroch a dávkach jednotlivých bylín. Z hľadiska praktickosti sú kvapky v sklenenej fľaštičke, čo zabezpečuje ich dlhú trvanlivosť a stálosť obsahu. 

TYP PROBLÉMU

podpora duševnej  rovnováhy, zlepšenie kognitívnych  funkcií. Navodzuje prirodzený spánok a príjemný pocit relaxácie.

DÁVKOVANIE

Dospelí: 3x denne 10 kvapiek podržať pod jazykom alebo dať do prevarenej vychladnutej vody.

Deti: od 3 rokov 1x denne 1 kvapku na 1 rok veku života dieťaťa dať do prevarenej vychladnutej vody.

POUŽITIE

Kvapky pomáhajú pri podpore duševnej rovnováhy, na zlepšenie kognitívnych  funkcií. Navodzuje prirodzený spánok a príjemný pocit relaxácie.

ZLOŽENIE

Kvalitný propolis a rastliny spracované v čerstvom stave: ginko dvojlaločné, žihľavu, kozlík lekársky, ženšen, puky borovice, brezu previsnutú, sladké drievko, mätu, materinú dúšku, skorocel, lipu, oman pravý, harmanček pravý,  muškátový orech, jemný jemný lieh, pitnú vodu a glycerol liekopisnej kvality.

VEĽKOSŤ BALENIA

50 ml 

UPOZORNENIE

Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uschovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre osoby alergické na propolis.

POPIS

Výhodou týchto kvapiek je vysoká koncentrácia látok použitých bylín. Zároveň presné miešanie pomerov jednotlivých bylín v obsahu kvapiek.