Pečeňový – Epam 35

9,99

Doručenie nad 30€ ZDARMA
Qty:
Katalógové číslo: EP-036 Kategórie:

Popis

Hlavný účinok
Obnova buniek pečene, orgánov brušnej dutiny a kostnej drene.

Ďalší účinok
Chronické ochorenia pečene, cirhóza, degenerácia pečene (amyloidná, tuková), vrodené cystózy, žlčové kamene, obnova funkcie sleziny.

Použitie
Dospelí: 4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody, v závislosti od stupňa vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti: do 5 rokov 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do 15 rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od 15 rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí. Kombináciu EPAMu 35 s EPAMom 22: 15 minút pred jedlom EPAM 22 do prevarenej vody, hodinu po jedle EPAM 35 do prevarenej vychladnutej vody.

Zloženie
EPAM 35 obsahuje kvalitný propolis a rastliny spracované v čerstvom stave: púčiky borovice, oman, mätu, ženšen, sladké drievko, jemný melasový lieh, pitnú vodu a glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy, ani pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pečeňový – Epam 35”