Nervový – Epam 1000

9,99

Doručenie nad 30€ ZDARMA
Qty:
Katalógové číslo: EP-042 Kategórie:

Popis

Hlavný účinok
Používa sa pri narušení činnosti mozgu, centrálnej nervovej sústavy a ťažkostiach s tým spojených.

Ďalšie účinky
Pomliaždeniny, otrasy, ľubovoľné akútne mozgové traumy (aj po operáciách mozgu), zápal mozgových blán, záchvaty mŕtvice (prevencia i následky), detská mozgová obrna. Obsahuje informácie pre prácu s chorobami oka, dá sa použiť ako prevencia proti epilepsii. Používa sa pri chronickom alkoholizme, rozumovej zaostalosti, nádoroch mozgu, chorobách očí, obnove funkcií čuchu, hmatu, reči.

Použitie
Dospelí: 4x denne 5-10 kvapiek, 2x denne pod jazyk, 2x denne do prevarenej vychladnutej vody (striedať). V ťažkých ojedinelých prípadoch max. 15 kvapiek v jednej dávke – nie viac a len na odporúčanie – 4x denne. Deti: do 5 rokov 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do 15 rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od 15 rokov užívajú EPAM ako dospelí.

Ďalšie použitie
Kvapkanie do očí: pre zlepšenie zraku pri ťažkostiach EPAM 1000 zriedime prevarenou vodou v pomere 1:14. Teda na jeden diel dáme 14 dielov prevarenej vychladnutej vody. Tento roztok kvapkať 1-2 kvapky 2x denne. Podľa citlivosti je možné zvýšiť koncentráciu až na 1:7. Roztok musíte pripraviť každý deň nový, starý neskladujte. Dá sa použiť aj preventívne proti kliešťovej encefalitídy a borelióze. Postup: 1 mesiac pred očakávaným výskytom kliešťov, ak predpokladáme pobyt na území ich výskytu – užívame len 1x denne 5 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody. V prípade, že sme už boli kliešťom uhryznutý, užívame 6x denne 6 kvapiek. Z toho 3x do prevarenej vychladnutej vody a 3x pod jazyk, napokon prehltnúť. Oboje prestriedať a užívať niekoľko mesiacov.

Zloženie
Obsahuje kvalitný propolis a rastliny čerstvo zozbierané a okamžite naložené do liehu: puky z borovice a brezy, čerstvý podbel, ženšen, sladké drievko, materina dúška, mäta, žihľava, oman, ginko biloba, valeriána, mladé listy orechu vlašského, aloe vera, sušený muškátový oriešok, jemný melasový lieh a glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy, ani pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Neprehliadniete!
Pri EPAMe 1000 môže dôjsť k predávkovaniu, preto je jedna dávka maximálne 15 kvapiek pri jednom použití, to znamená, že maximálna denná dávka je 60 kvapiek (4×15 kvapiek). K tejto maximálnej dávke je potrebné dôjsť postupne. Začnite na 5 kvapkách 4x denne a postupne zvyšujte podľa svojej intuície až na dávku pre vás vhodnú.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nervový – Epam 1000”