Na chrípku – Epam 20C

11,30

Kvapky sa používajú: pri  vírusových a infekčných ochoreniach, hlavne chrípke. Je to rozšírenejšia modifikácia EPAM-u 20, obohatená o cesnak a borovicu.
Blahodarne pôsobí na srdce a cievy. Veľmi silný biostimulátor.

Qty:
Katalógové číslo: EP-029 Kategórie:

Popis

Tibetské kvapky sú vyrábané podľa viac ako päťtisíc rokov starých tradičných receptov. Výhodou kvapiek je to, že je zabezpečená vysoká koncentrácia  v presných pomeroch a dávkach jednotlivých bylín. Z hľadiska praktickosti sú kvapky v sklenenej fľaštičke, čo zabezpečuje ich dlhú trvanlivosť a stálosť obsahu. 

TYP PROBLÉMU

vírusové a infekčné ochorenia, hlavne chrípka. Je to rozšírenejšia modifikácia EPAM-u 20, obohatená o cesnak a borovicu.
Blahodarne pôsobí na srdce a cievy. Veľmi silný biostimulátor.

DÁVKOVANIE

Dospelí: Zdraví 5-10 kvapiek 1x denne pod jazyk, ponechať 2-3 minúty, potom prehltnúť. V období chrípkovej epidémie 10-15 kvapiek pod jazyk 2x denne. Pri chrípke, bronchitíde 20 kvapiek každú hodinu alebo každé 2 hodiny pod jazyk. Epam v spreji sa používa pri akútnych bolestiach v zadnej časti krku. Každú hodinu alebo každé 2 hodiny niekoľkokrát príslušný Epam nastriekajte do zadnej časti krku a nechajte pôsobiť. Deti: rovnako často ako dospelí, podľa predchádzajúceho popisu, ale nasledujúce množstvo: Deti do 15 rokov 1 kvapku, za každý rok veku, 1 rok = 1 kvapka. Deti od 15 rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí.

Ďalšie použitie 

Inhalácia: 1 ml vložiť do inhalátora a vdychovať. Kvapky do nosa: EPAM zriedený vodou 1:1, 1:2, 1:4 (deti 1:2, 1:4). Pokiaľ niekto znesie, je možné použiť aj neriedený, záleží na individuálnej citlivosti človeka. Pri ušných ochoreniach sa používajú vatové guľôčky zmočené EPAM-om. Nekvapkať priamo do uší, pretože smolný zvyšok propolisu by sa mohol usadiť na ušnom bubienku. Obklady a obväzy z kvapiek: pri popáleninách, zraneniach a poškodení kože. Dezinfekcia poranenia: naliať priamo do rany, týka sa len EPAM-u 20 a 21.

POUŽITIE

Kvapky pomáhajú pri  vírusových a infekčných ochoreniach, hlavne chrípke. Je to rozšírenejšia modifikácia EPAM-u 20, obohatená o cesnak a borovicu.
Blahodarne pôsobí na srdce a cievy. Veľmi silný biostimulátor.

ZLOŽENIE

Obsahuje kvalitný propolis a liečivé rastliny: cesnak, púčiky borovice, lipu, harmanček, nechtík, jemný melasový lieh a glycerol liekopisnej kvality.

VEĽKOSŤ BALENIA

50 ml 

UPOZORNENIE

Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti a tehotné ženy, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

POPIS

Výhodou týchto kvapiek je vysoká koncentrácia látok použitých bylín. Zároveň presné miešanie pomerov jednotlivých bylín v obsahu kvapiek.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Na chrípku – Epam 20C”