Imunita – Epam 900

9,99

Doručenie nad 30€ ZDARMA
Qty:
Katalógové číslo: EP-040 Kategórie:

Popis

Hlavný účinok
Pomáha pri akútnych zápaloch a bakteriálnych infekciách v organizme.

Ďalšie účinky
Tuberkulóza rôznych miest, detské infekcie, genitálne choroby, akútne a chronické ochorenia žalúdočno – črevného traktu, vrátane žlčových kameňov, ochorenia očí zápalového pôvodu a ich vedľajších častí, ochorenie pľúc zápalového rázu, osteochondritida.

Použitie
Dospelí: 4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody, v závislosti od stupňa vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti: do 5 rokov 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do 15 rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od 15 rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí.

Zloženie
Obsahuje kvalitný propolis a rastliny spracované v čerstvom stave: puky borovíc a brezy, materinu dúšku, pamajorán, skorocel, podbeľ, sušený kvet muškátového oriešku, jemný melasový lieh, pitnú vodu a glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy, ani pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Imunita – Epam 900”