Detský, univerzálny – Epam 7

9,99

Doručenie nad 30€ ZDARMA
Qty:
Katalógové číslo: EP-024 Kategórie:

Popis

Hlavný účinok
Univernálna verzia biostimulátoru, vhodný pre deti na celú patológiu, ktorá sa prejavuje do 7 rokov od nádchy až po problémy s kosťami.

Ďalšie účinky
Prevencia pre dospelých, ktorí sú alergickí na propolis. Ide o univerzálnu modifikáciu (ako EPAM 20), ale naviac v sebe nesie informáciu normálneho rozvoja osobnosti dieťaťa.

Použitie
Deti: do 5 rokov 1 kvapka za každý rok veku, 1 rok = 1 kvapka. Deti od 5 do 15 rokov užívajú 5 kvapiek. Daný počet kvapiek vmiešajte do chladnej prevarenej vody alebo do materského mlieka. Preventívne užívanie pre správny vývoj dieťaťa: 1x denne po dobu 1 mesiaca, potom 14 dní prestávka, opäť mesiac podávať atď. Pri liečbe podávať 1-3x denne bez prestávok. Dospelí: zdravým ľuďom na podporu zdravia 5-10 kvapiek 1-2x denne pod jazyk. Na prevenciu pred a v období chrípkovej epidémie 5-15 kvapiek pod jazyk 1-2x denne bez prestávok alebo užívať mesiac, potom 2-4 týždne prestávka. Pri chrípke, bronchitíde 10-20 kvapiek každé 2 hodiny pod jazyk. Daný počet kvapiek dať pod jazyk, ponechať 2-3 minúty, potom prehltnúť.

 

Ďalšie použitie
Inhalácia: 1 ml naliať do inhalátora a dýchať. Kvapky do nosa: zriediť s vodou 1:1, 1:2, 1:4 kvapkať 2-4x denne dve kvapky do nosa. Pri ušných ochoreniach sa používajú vatové guľôčky namočené do EPAMu 7. Obklady a obväzy s kvapkami pri popáleninách, zraneniach a poškodeniach kože u osôb alergických na propolis, inak aplikujte EPAM 20 alebo EPAM 8.

Zloženie
Čerstvo spracované púčiky borovice, harmanček, mäta, materina dúška, sladké drievko, žihľava, pitná voda, jemný melasový lieh a glycerol lekárenskej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. Neobsahuje propolis.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Detský, univerzálny – Epam 7”