Eukalyptus – soľ do kúpeľa

5.00 out of 5
(1 recenzia zákazníka)

6,20

Qty:
Katalógové číslo: EP-001 Kategórie:

Popis

Hlavný účinok
Regenerácia pleti, proti zápalom.

Ďalšie účinky
Na upokojenie bolesti pri popálení, poranení a ochorení kože (akné), pri astme, zápale pľúc, priedušiek a nachladnutí. Soľ tonizuje pleť a je vhodná aj pri chudnutí. Odporúčame na kúpeľ celého tela, prípadne iba nôh a rúk, inhaláciu a kloktanie.

Kúpeľ
Najprv sa umyte mydlom a osprchujte sa tak, ako ste zvyknutý. Tibetskú aromatickú soľ chvíľu vdychujte, potom si ňou potrite telo. Napustite do vane vodu a pridajte do nej 1 lyžicu soli. V kúpeli strávte 10 až 15 minút. Potom sa už neoplachujte, je lepšie nechať telo voľne obschnúť. Odporúčame sa kúpať raz denne, alebo každý druhý deň po dobu 20 dní.

Inhalácia
1 čajová lyžička na 50 ml. vody. Arómu soli vdychujeme 2 až 3x týždenne v priebehu dňa alebo pred spánkom.

Kloktanie
1 čajová lyžička na 100 ml. vody.

Ďalšie použitie
Kúpele nôh, umývadlové kúpele nôh (teplá – studená voda), aplikácia presýteného roztoku (soľnej kaše), v pare, v sprche, dávkovanie a podrobnosti podľa nášho katalógu.

Zloženie
Eukalyptus, soľ, rastlinný olej.

Balenie
250 g, využijete na 4 – 7 kúpeľov. Do jedného kúpeľa odporúčame 1 až 2 polievkové lyžice soli.

Upozornenie
Po otvorení soľ neskladujte, ale spotrebujte do 14 dní. Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne.

Upozornenie
neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne.

Popis
aromatické kúpele patria medzi najstaršie metódy liečenia. Zahŕňajú aromaterapiu kombinovanú s reflexnou terapiou. Aromaterapiou môžeme priaznivo ovplyvniť organizmus cez čuchové receptory, ktoré pri rôznych vôňach aktivujú postupne všetky časti mozgu. Kúpele aktivujú kožné zóny a biologicky aktívne body na povrchu kože. Pomocou týchto bodov dochádza k ovplyvňovaniu systému a orgánov v ľudskom tele.

1 recenzia k Eukalyptus – soľ do kúpeľa

  1. 5 out of 5

    Gabriela Tokarska

    Po kúpeli s pridanou soľou sa cítim ako znovuzrodená. Úžasné sú všetky.

Pridať recenziu