Aníz – silica

7,99

Doručenie nad 30€ ZDARMA
Qty:
Katalógové číslo: EP-080 Kategórie:

Popis

Popis výrobku
Silice sú éterické alebo esenciálne oleje, ktoré sú obsiahnuté vo všetkých rastlinách ako ochrana pred bylinožravcami . Z rastlín sa izolujú metódou zvanou destiláce a svoje uplatnenie nachádzajú hlavne v kozmetickom , potravinárskom a farmaceutickom priemysle. Použitie závisí na chemickom zložení konkrétnej silice.

Kozmetický prípravok

Zloženie
Ingrediencie(INCI): anízová silica

Použitie
Pri kašli, zápaloch horných a dolných dýchacích ciest, pri ťažkostiach s plynatosťou.

Dávkovanie
Vonkajšie použítie: kúpeľ: 5-20 kvapiek do vane; bodová masáž: 10% roztok silice v mandľovom či olivovom oleji (tj. 10ml silice + 100ml oleja); klasická masáž: 1% roztok v mandľovém či olivovom oleji (tj. 1ml silice + 10leja); masáž tváre: 0,5-1% roztok v mandľovém či olivovom oleji (tj. 1ml silice + 1000-2000ml oleja); inhalácia: 10-20 kvapiek na 100ml vody (60-70°C teplej), 5-10 min. inhalovať teplé pary; kloktadlo: 10-30 kvapiek do 0,5l vody. Vnútorné použitie: 1-3 kvapky na 1l vody alebo čaju.

Upozornenie
Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Ukladajte mimo dosah detí. Siliciu nikdy nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku . Iba k vonkajšiemu použitiu, nepožívajte vnútorne.

Veľkosť balenia
10 ml

Podmienky uchovávania
Produkt nevystavujte slnečnému svetlu, vlhkému prostrediu , teplotám nad 30°C a pod bodom mrazu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Aníz – silica”